Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Rejsy, wydarzenia Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Informator Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Gmina BARCIN Gmina BIAŁOŚLIWIE Gmina CZARNKÓW Miasto CZARNKÓW Gmina DRAWSKO Miasto i Gmina DREZDENKO Miasto i Gmina KRZYŻ WLKP. Miasto i Gmina NAKŁO NAD NOTECIĄ Gmina NOWA WIEŚ WIELKA Miasto i Gmina PAKOŚĆ Gmina SANTOK Gmina STARE KUROWO Miasto i Gmina UJŚCIE Miasto i Gmina WIELEŃ Gmina ZWIERZYN Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Stowarzyszenie Partnerstwo dla Krajny i Pałuk Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im.kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią Powiat Nakielski POWIAT CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI Powiat gorzowski

30. Targi WIATR i WODA w Centrum EXPO XXI w Warszawie - przed nami wielki jubileusz!

zobacz wszystkie aktualności

Miło nam poinformować Państwa, że po pięciu latach przerwy Targi WIATR i WODA wracają do Centrum EXPO XXI.

30. edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA odbędzie się w dniach 8-11 marca 2018 roku w EXPO XXI w Warszawie. Jubileuszowe Targi zapowiadają się wyjątkowo. Obok rekordowej ekspozycji wystawców – czołówki polskich producentów, importerów i dystrybutorów gościć będziemy największe gwiazdy sportów wodnych, olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców.

Naszym celem jest by Targi WIATR i WODA były najlepszą okazją dla branży do zwiększenia sprzedaży i nawiązania nowych kontaktów handlowych, także do spotkań i wymiany doświadczeń, by amatorom sportów wodnych dostarczały praktyczną wiedzę o dostępnym na rynku sprzęcie sportowym i rekreacyjnym, i służyły rozwijaniu zainteresowań turystyką wodną.

Do Państwa dyspozycji w Centrum EXPO XXI oddajemy 15 000 m² powierzchni wystawienniczej i konferencyjnej w czterech halach oraz 5 000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej z parkingiem na 1 500 samochodów oraz znacznie usprawnioną miejską komunikacją (Metro, autobusowa linia specjalna 921).
Liczymy, że będą Państwo z nami świętować jubileusz Targów WIATR i WODA w dniach 8-11 marca 2018 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Już dziś serdecznie zapraszamy! 

Źródło: http://www.wiatriwoda.pl/targi-w-warszawie/