Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Rejsy, wydarzenia Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Informator Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Gmina BARCIN Gmina BIAŁOŚLIWIE Gmina CZARNKÓW Miasto CZARNKÓW Gmina DRAWSKO Miasto i Gmina DREZDENKO Miasto i Gmina KRZYŻ WLKP. Miasto i Gmina NAKŁO NAD NOTECIĄ Gmina NOWA WIEŚ WIELKA Miasto i Gmina PAKOŚĆ Gmina SANTOK Gmina STARE KUROWO Miasto i Gmina UJŚCIE Miasto i Gmina WIELEŃ Gmina ZWIERZYN Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Stowarzyszenie Partnerstwo dla Krajny i Pałuk Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im.kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią Powiat Nakielski POWIAT CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI Powiat gorzowski

Obrady Zarządu Związku Miast i Gmin Nadnoteckich, Barcin

zobacz wszystkie aktualności

Obrady Zarządu Związku Miast i Gmin Nadnoteckich odbędą się w dniu 11 czerwca 2018r. w Barcinie. Miejscem obrad będzie sala sesyja Urzędu Miejskiego. 

Program dnia: 

10.30 - rozpoczęcie obrad,

12.00 - 12.15 przerwa,

12.15 - kontynuowanie obrad,

13.30 - 14.00 zakończenie.

Proponowany porządek obrad Walnego Zebrania: 

1. Powitanie zaproszonych gości. 

2. Wystąpienie gospodarza spotkania.

3. Otwarcie obrad, stwierdzenie quorum. 

4. Przyjęcie porządku obrad. 

5. Plany inwestycyjne i remontowe na szlaku wodnym Noteci - przedstawiciel Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy.

6. Możliwości wykorzystania wielomodułowej maszyny do realizacji zabiegów ochronnych na obszarach wodno- błotnych - przedstawiciel Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - Katedra Techniki Leśnej. 

7. Informacja z realizacji porozumienia zawartego w związku z powierzeniem organizacji "ŚWIĘTA NOTECI 2018" promującego wszystkich członków Związku Miast i Gmin Nadnoteckich -przedstawiciel Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Barcinie.  

8. Zrealizowane z udziałem przedstawicieli Związku Miast i Gmin Nadnoteckich, planowane wydarzenia promocyjne oraz rejsy - Dzieje się w Dolinie Noteci !

9. Dyskusja, wnioski.

Zakończenie obrad. 

 

Informacja: Biuro Związku