Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Rejsy, wydarzenia Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Informator Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Gmina BARCIN Gmina BIAŁOŚLIWIE Gmina CZARNKÓW Miasto CZARNKÓW Gmina DRAWSKO Miasto i Gmina DREZDENKO Miasto i Gmina KRZYŻ WLKP. Miasto i Gmina NAKŁO NAD NOTECIĄ Gmina NOWA WIEŚ WIELKA Miasto i Gmina PAKOŚĆ Gmina SANTOK Gmina STARE KUROWO Miasto i Gmina UJŚCIE Miasto i Gmina WIELEŃ Gmina ZWIERZYN Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Stowarzyszenie Partnerstwo dla Krajny i Pałuk Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im.kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią Powiat Nakielski POWIAT CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI Powiat gorzowski

IX Powiatowy Konkurs Fotograficzny im. Mariana Bakinowskiego Między Drawą a Notecią

zobacz wszystkie aktualności

Rok 2018 to wielkie święto dla Polaków. W tym roku obchodzimy 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. My również przygotowujemy się do obchodów. Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym im. Mariana Bakinowskiego "Między Drawą a Notecią". W związku ze 100-leciem rozszerzyliśmy formułę konkursu o nową kategorię na zdjęcia o tematyce patriotycznej. Szczegóły na plakatach! 

 

Regulamin IX Powiatowego Konkursu Fotograficznego im. Mariana Bakinowskiego „Między Drawą a Notecią” 

 

1. W konkursie mogą brać udział wszyscy fotografujący. 

2. Prace mają przedstawiać najbardziej malownicze i osobliwe zakątki krajobrazowe Krzyża Wlkp. i okolic, między Drawą a Notecią. 

* z okazji 100- lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości do konkursu można zgłaszać prace o tematyce patriotycznej. 

Prace będą oceniane w odrębnej kategorii. 

3. Autor może przedstawić 5 prac formatu 15 x 21 c, lub 20 x 30. 

4. Prace należy dostarczyć w płaskich, sztywnych opakowaniach, nieoprawione i niepodklejone. 

5. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić następujące dane (czytelnie): - tytuł zdjęcia, miejsce wykonania fotografii, imię i nazwisko oraz wiek autora, adres i nr telefonu kontaktowego. 

6. Najlepsze prace zostaną nagrodzone w dwóch kategoriach wiekowych:

- dzieci i młodzież do 18 roku życia 

- dorośli. 

7. Prace przechodzą na własność organizatora. 

8. Uczestnik, zgłaszając się do konkursu oświadcza, że przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanych fotografii. Ponadto oświadcza, że wyraża zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nagrodzonych fotografii wraz z danymi osobowymi w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, w wydawnictwach oraz na stronie internetowej organizatora, a także na wykorzystywanie i modyfikowanie prac w celach promocyjnych i marketingowych. 

9. Decyzja Jury o przyznaniu nagrody jest ostateczna i nie przysługuje od niej prawo odwołania. 

10. termin nadsyłania prac upływa 14 listopada 2018r. (liczy się data wpływu). 

11. O terminie wręczenia nagród poinformujemy laureatów telefonicznie. Informacja ukaże się również na stronie internetowej www.mgokkrzyz.pl 

12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych  osobowych uczestników na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. Dz. U. Nr 133, poz. 833 z późn. zm.).

13. Prace prosimy dostarczyć na adres: Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wojska Polskiego 11, 64-761 Krzyż Wlkp. 


Źródło: www.mgokkrzyz.pl 

 

Galeria: