Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Rejsy, wydarzenia Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Informator Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Gmina BARCIN Gmina BIAŁE BŁOTA Gmina BIAŁOŚLIWIE Gmina CZARNKÓW Miasto CZARNKÓW Gmina DRAWSKO Miasto i Gmina DREZDENKO Miasto i Gmina KRZYŻ WLKP. Miasto i Gmina NAKŁO NAD NOTECIĄ Gmina NOWA WIEŚ WIELKA Miasto i Gmina PAKOŚĆ Gmina SANTOK Gmina Sicienko Gmina STARE KUROWO Miasto i Gmina UJŚCIE Miasto i Gmina WIELEŃ Gmina ZWIERZYN Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Stowarzyszenie Partnerstwo dla Krajny i Pałuk Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im.kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią Powiat Nakielski POWIAT CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI Powiat gorzowski

Vouchery od Powiatu na licytację WOŚP! Zachęcamy do udziału w licytacji!

zobacz wszystkie aktualności

 

Vouchery od Powiatu na licytację WOŚP! Zachęcamy do udziału w licytacji!
 
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 15 stycznia. Zarząd Powiatu Nakielskiego przekazał „gadżety” na licytacje, które odbywają się w ramach WOŚP. W tym roku fundacja zbiera pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz seniorów.
Na aukcję ogólnopolską, w której będzie można wziąć udział na stronie WOŚP, przekazaliśmy voucher na dwudniowy pobyt dla dwóch osób na Przystani Powiat Nakielski w Nakle nad Notecią (nocleg, śniadanie i obiadokolacja oraz możliwość korzystania podczas całego pobytu ze sprzętu turystycznego na przystani).
Na licytacje, które organizowane są przez sztaby w Nakle nad Notecią, Potulicach, Paterku, Szubinie i Sadkach Powiat Nakielski przekazał karnety na całodobowe korzystanie ze sprzętu sportowego na przystani (rowery wodne, kajaki, rowery miejskie) w wybranym terminie, dla max 5 osób. Zachęcamy do licytowania!
Ponadto sztaby otrzymały na licytację m.in. albumy wydane przez Powiat - „Obiektyw na Powiat Nakielski” oraz świąteczne kubki z logo przystani.
 
Fundacja szacuje, że podczas tegorocznego 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pieniądze do puszek zbierać będzie 120 tysięcy wolontariuszy. W akcję włączy się 1600 sztabów w Polsce i 52 za granicą. W ciągu 24 lat fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie dla szpitali ponad 720 mln złotych.Rekordowy pod względem ilości zebranych pieniędzy był ostatni, 24. finał. Zgromadzono wtedy 72 mln 696 tys. 501 złotych.
 
Fot. sztab WOŚP przy Nakielskim Ośrodku Kultury