Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Rejsy, wydarzenia Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Informator Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Gmina BARCIN Gmina BIAŁE BŁOTA Gmina BIAŁOŚLIWIE Gmina CZARNKÓW Miasto CZARNKÓW Gmina DRAWSKO Miasto i Gmina DREZDENKO Miasto i Gmina KRZYŻ WLKP. Miasto i Gmina NAKŁO NAD NOTECIĄ Gmina NOWA WIEŚ WIELKA Miasto i Gmina PAKOŚĆ Gmina SANTOK Gmina Sicienko Gmina STARE KUROWO Miasto i Gmina UJŚCIE Miasto i Gmina WIELEŃ Gmina ZWIERZYN Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Stowarzyszenie Partnerstwo dla Krajny i Pałuk Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im.kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią Powiat Nakielski POWIAT CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI Powiat gorzowski

Komunikat w sprawie obchodów jubileuszowych z okazji XX - LECIA ZWIĄZKU MIAST I GMIN NADNOTECKICH

zobacz wszystkie aktualności

Nakło nad Notecią, 18.08.2020 r.


KOMUNIKAT 
w sprawie obchodów jubileuszowych z okazji XX - LECIA ZWIĄZKU MIAST I GMIN NADNOTECKICH 
8 października 2020 r., Przystań Powiat Nakielski, Nakło nad Notecią 

W nawiązaniu do Komunikatu Zarządu Związku wydanego dnia 18 maja 2020 r. o przełożeniu terminu czerwcowego spotkania jubileuszowego z okazji XX- lecia działalności Związku Miast i Gmin Nadnoteckich niniejszym zawiadamiam, że uroczyste spotkanie z okazji Jubileuszu odbędzie się w drugim, planowanym terminie, tj.: 8 października 2020 roku ( czwartek ) o godzinie 11.00 w Nakle nad Notecią.
Planujemy zorganizowanie uroczystości z udziałem Delegatów oraz Partnerów wspierających działalność statutową naszej organizacji. Spotkanie zorganizowane zostanie na Przystani Powiat Nakielski w Nakle nad Notecią wraz z krótkim rejsem promującym Noteć. 
Jednocześnie informuję, że dalszy rozwój sytuacji, uzależniony jest od stopnia zmniejszania ograniczeń wprowadzonych w całym kraju z uwagi na sytuację zagrożenia wirusem Covid-19. 

Z wyrazami szacunku 
Prezes Zarządu Związku 
/-/ Sławomir Napierała