Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Rejsy, wydarzenia Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Informator Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Gmina BARCIN Gmina BIAŁE BŁOTA Gmina BIAŁOŚLIWIE Gmina CZARNKÓW Miasto CZARNKÓW Gmina DRAWSKO Miasto i Gmina DREZDENKO Miasto i Gmina KRZYŻ WLKP. Miasto i Gmina NAKŁO NAD NOTECIĄ Gmina NOWA WIEŚ WIELKA Miasto i Gmina PAKOŚĆ Gmina SANTOK Gmina Sicienko Gmina STARE KUROWO Miasto i Gmina UJŚCIE Miasto i Gmina WIELEŃ Gmina ZWIERZYN Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Stowarzyszenie Partnerstwo dla Krajny i Pałuk Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im.kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią Powiat Nakielski POWIAT CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI Powiat gorzowski

KOMUNIKAT ZARZĄDU ZWIĄZKU MIAST I GMIN NADNOTECKICH W SPRAWIE ODWOŁANIA SPOTKANIA JUBILEUSZOWEGO

zobacz wszystkie aktualności

 Nakło nad Notecią, 29.09.2020r. 

KOMUNIKAT ZARZĄDU 

ZWIĄZKU MIAST I GMIN NADNOTECKICH 

W SPRAWIE ODWOŁANIA SPOTKANIA JUBILEUSZOWEGO 


W związku z utrzymującą się sytuacją powszechnego zagrożenia koronawirusem oraz wzrostem zachorowań odnotowanych w ostatnich dniach w woj. kujawsko- pomorskim, podjęta została decyzja o odwołaniu spotkania jubileuszowego zaplanowanego na 8 października 2020 r. w Nakle nad Notecią. 

Prosimy o zrozumienie, jednocześnie informując Państwa, że Jubileusz z okazji XX - lecia  działalności Związku Miast i Gmin Nadnoteckich z siedzibą w Nakle n. Not. odbędzie się wiosną przyszłego roku, po odwołaniu pandemii COVID-19. 

Powyższe ma na celu konieczność zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wszystkim zaproszonym Gościom, Delegatom organizacji i wszystkim pozostałym osobom zaangażowanym  w przygotowanie przedsięwzięcia z ramienia organizatora.

 

Z wyrazami szacunku 
Prezes Zarządu Związku 
/-/ Sławomir Napierała