Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Rejsy, wydarzenia Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Informator Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Gmina BARCIN Gmina BIAŁE BŁOTA Gmina BIAŁOŚLIWIE Gmina CZARNKÓW Miasto CZARNKÓW Gmina DRAWSKO Miasto i Gmina DREZDENKO Miasto i Gmina KRZYŻ WLKP. Miasto i Gmina NAKŁO NAD NOTECIĄ Gmina NOWA WIEŚ WIELKA Miasto i Gmina PAKOŚĆ Gmina SANTOK Gmina Sicienko Gmina STARE KUROWO Miasto i Gmina UJŚCIE Miasto i Gmina WIELEŃ Gmina ZWIERZYN Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Stowarzyszenie Partnerstwo dla Krajny i Pałuk Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im.kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią Powiat Nakielski POWIAT CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI Powiat gorzowski

WYNIKI XI EDYCJI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO MIĘDZY DRAWĄ A NOTECIĄ

zobacz wszystkie aktualności

 

PROTOKÓŁ z posiedzenia Jury XI Powiatowego Konkursu  Fotograficznego im. Mariana Bakinowskiego w dniu 13 listopada 2020 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Krzyżu Wlkp.

 


Jury w osobach:

Przewodniczący – Aleksander Bakinowski

Członkowie – Waldemar Graś, Tadeusz Paradowski,

Obejrzało 146 prac i po profesjonalnej ocenie wybrało następujących laureatów w obydwu kategoriach wiekowych.

Kategoria wiekowa młodzież do lat 18:

I miejsce – Wiktor Kołdras, lat 16, Radolin, za fotografię pt. „Las 44”

II miejsce – Julia Wituszko, lat 12, Strzelce Krajeńskie, za fotografię pt. „Blask księżyca”

III miejsce – Krzysztof Wituszko, lat 12, Strzelce Krajeńskie, za fotografię pt. „Kropkowe tło”

Wyróżnienie – Miłosz Więckowski, lat 17, Dzierżążno Wielkie, za fotografię pt. „Nenufary”

Nagroda specjalna Nadleśnictwa Krzyż: Miłosz Więckowski, lat 17, Dzierżążno Wielkie, za fotografię pt.”Goraj jesienią”


Kategoria wiekowa dorośli:

I miejsce – Alicja Łysiak, lat 34, Trzcianka, za fotografię pt. „Brama nieba”

II miejsce – Jerzy Kościjanczuk, Wronki, za fotografię pt. Wschód słońca we mgle”

III miejsce – Szczepan Kotowski, lat 45, Krzyż Wielkopolski, za fotografię pt. „Przylaszczki”

Wyróżnienie – Rafał Haniszewski, lat 46, Drawsko, za fotografię pt. „Pociąg osobowy do Krzyża, godz. odjazdu 5.37 w drodze na Poznań”

Nagroda Bakinowskich – Łukasz Pertek, lat 35, Krzyż Wielkopolski, za fotografię pt. „Historyczny most”

Nagroda specjalna Nadleśnictwa Krzyż: Szczepan Kotowski, lat 45, Krzyż Wielkopolski, za fotografię pt. „Bliźniaki”

Nagroda Waldemara Grasia – Sławomir Skowronek, lat 51, Strzelce Krajeńskie, za fotografię pt. „Dzik notecki”

Na tym protokół zakończono. 

Źródło: www.mgokkrzyz.pl