Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Rejsy, wydarzenia Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Informator Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Gmina BARCIN Gmina BIAŁE BŁOTA Gmina BIAŁOŚLIWIE Gmina CZARNKÓW Miasto CZARNKÓW Gmina DRAWSKO Miasto i Gmina DREZDENKO Miasto i Gmina KRZYŻ WLKP. Miasto i Gmina NAKŁO NAD NOTECIĄ Gmina NOWA WIEŚ WIELKA Miasto i Gmina PAKOŚĆ Gmina SANTOK Gmina Sicienko Gmina STARE KUROWO Miasto i Gmina UJŚCIE Miasto i Gmina WIELEŃ Gmina ZWIERZYN Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Stowarzyszenie Partnerstwo dla Krajny i Pałuk Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im.kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią Powiat Nakielski POWIAT CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI Powiat gorzowski

Obrady Zarządu Związku Miast i Gmin Nadnoteckich, online, 01.12.2020r,

zobacz wszystkie aktualności

Najbliższe obrady Zarządu Związku Miast i Gmin Nadnoteckich odbędą się w dniu 01 grudnia 2020r. (wtorek) w formule online. 

Proponowany porządek obrad: 

1. Powitanie przez Prezesa Zarządu Związku Miast i Gmin Nadnoteckich; otwarcie obrad, stwierdzenie quorum.  

2. Przyjęcie porządku obrad. 

3. Informacja nt. Komunikatu Zarządu z dn. 29.09.2020 r. w sprawie odwołania spotkania jubileuszowego ( planowanego 08.10.2020 r. na Przystani Powiat Nakielski w Nakle n/Not. w związku z XX- leciem działalności Związku Miast i  Gmin Nadnoteckich ) oraz powiadomieniem Delegatów i Gości o przeniesieniu planowanych obchodów na 2021 r.

4. Złożenie informacji przez Biuro Związku z organizacji V Drużynowych, Spławikowych Zawodów Wędkarskich Związku Miast i Gmin Nadnoteckich o "Puchar Noteci", które odbyły się z zachowaniem reżimu sanitarnego w dn. 18.10.2020 r. w miejscowości Łęgowo ( Gmina Stare Kurowo); przedstawienie klasyfikacji końcowej i rozliczenia.

5. Przedstawienie oferty opracowania Strategii Rozwoju dla Związku Miast i Gmin Nadnoteckich przez przedstawiciela Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Gospodarczych Delta Partner - prezentacja multimedialna wraz z informacją nt. doświadczeń związanych z doradztwem strategicznym dla samorządów.

DYSKUSJA - ad. 5.

6. Przedstawienie propozycji Zarządu do planu pracy na rok 2021 ( projekty uchwał Walnego Zebrania Członków Związku Miast i Gmin Nadnoteckich w sprawie planu działania i budżetu na rok 2021 ).

7. Nominacja  do ogólnopolskiej "Nagrody Przyjaznego Brzegu" za rok 2020 (propozycja zgłoszenia kandydata do nagrody; termin do końca grudnia br.).

8. Inne informacje, wolne wnioski. 

Zakończenie obrad. 


Opracowanie: Biuro ZMiGN

Hanna Forbrich, Jolanta Maślanka 

www.rzekanotec.pl