Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Rejsy, wydarzenia Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Strona główna Związek Miast i Gmin Nadnoteckich Aktualności Drogi wodne Informator Szlakiem Noteci Galeria Kontakt
Gmina BARCIN Gmina BIAŁE BŁOTA Gmina BIAŁOŚLIWIE Gmina CZARNKÓW Miasto CZARNKÓW Gmina DRAWSKO Miasto i Gmina DREZDENKO Miasto i Gmina KRZYŻ WLKP. Miasto i Gmina NAKŁO NAD NOTECIĄ Gmina NOWA WIEŚ WIELKA Miasto i Gmina PAKOŚĆ Gmina SANTOK Gmina Sicienko Gmina STARE KUROWO Miasto i Gmina UJŚCIE Miasto i Gmina WIELEŃ Gmina ZWIERZYN Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Stowarzyszenie Partnerstwo dla Krajny i Pałuk Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im.kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią Powiat Nakielski POWIAT CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI Powiat gorzowski

Zarząd Związku Miast i Gmin Nadnoteckich, online, 18.03.2021r.

zobacz wszystkie aktualności

 

W dniu 18 marca 2021r. (czwartek) o godzinie 9.00 odbędą się obrady Zarządu Związku Miast i Gmin Nadnoteckich w formule online. 


Proponowany porządek obrad:  
1. Powitanie przez Prezesa Zarządu Związku Miast i Gmin Nadnoteckich;
otwarcie obrad, stwierdzenie quorum.  
2. Przyjęcie porządku obrad. 
3. Złożenie informacji z kontroli finansowo- merytorycznej, która odbyła się podczas posiedzenia Komisji Rewizyjnej w dniu 05.03.2021r. w Wieleniu. 
4. Przedstawienie harmonogramu prac dotyczących opracowania Strategii Rozwoju  Związku Miast i Gmin Nadnoteckich. 
5. Udzielenie patronatu honorowego nad V Ogólnopolską Olimpiadą Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych ( online, 16.04.2021r. ). Wniosek Dyrektora Instytutu Geografii, Katedra Rewitalizacji Dróg Wodnych UKW w Bydgoszczy.
6. Omówienie projektów uchwał Walnego Zebrania Członków Związku, planowanego w formule online, 30.03.2021r.
7. Uchwała Nr XXX.267.2021 Rady Powiatu w Pile z dnia 25.02.2021r. w sprawie przystąpienia Powiatu Pilskiego do Stowarzyszenia „Związek Miast i Gmin Nadnoteckich” ( członkostwo wspierające ).
8. Inne informacje, wolne wnioski. 
Zakończenie obrad. 

Opracowanie: Biuro ZMiGN
Hanna Forbrich, Jolanta Maślanka