Nadnotecka Cyklostrada promowana podczas „Pikniku nad Odrą” w Szczecinie
Podczas Pikniku nad Odrą, na stoisku Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, promowano produkt turystyczny Związku Miast i Gmin Nadnoteckich – „Nadnotecką Cyklostradę”. Prezentacja odbyła się podczas jednego z największych wydarzeń plenerowych w północno-zachodniej Polsce. Promocja była również prowadzona podczas otwarcia sezonu turystycznego na Dolnym Śląsku we Wrocław, gdzie także prezentowano ofertę Nadnoteckiej Cyklostrady.
„Piknik nad Odrą” to Festiwal Podróży i Czasu Wolnego, który co roku w drugi weekend maja gromadzi na Wałach Chrobrego w Szczecinie tysiące odwiedzających. Wydarzenie łączy w sobie targi turystyczne, jarmark rozmaitości oraz festiwal kulinarny, stając się ważnym miejscem promocji regionów i inspiracji podróżniczych.
Dziękujemy Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej za uprzejmość i współpracę.
Fot. FB/Wielkopolska Organizacja Turystyczna




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!